اي بي لاين

NotificationHistory

هر چه اپ‌های بیشتری روی گوشی‌تان نصب کنید باید انتظار دریافت نوتیفیکیشن‌های بیشتری را هم داشته باشید. البته که همه این نوتیفیکیشن‌ها مهم نیستند، اما ممکن است حجم زیاد آن‌ها باعث شود که نوتیفیکیشن‌های مهم از چشمتان دور بمانند و این موضوع بعدا برایتان دردسر بیافریند.

اپ NotificationHistory آمده که نگذارد این اتفاق بیفتد. این اپ خوب و کاربردی، حافظ تمام نوتیفیکیشن‌های شماست و برای این طراحی شده که اگر به اشتباه اعلانی را پاک کردید بعدا بتوانید در تاریخچه اپ جستجو کرده و به آن دسترسی داشته باشید. ذخیره نوتیفیکیشن‌ها در NotificationHistory به غیر از موردی که گفتیم کاربردهای بهتری مثل خواندن پیام‌های دریافتی واتس اپ بدون سین کردن را هم دارد.

  • چگونه بدون آنلاین شدن در واتساپ به پیام ها پاسخ دهیم؟

از آنجا که اعلان‌ها در این اپ ذخیره می‌شوند، هر پیامی که در پیام‌رسان‌ها دریافت می‌کنید را هم می‌توانید بدون باز کردن اپ مشاهده کنید و در این حالت دو تیک Seen شدن برای ارسال‌کننده پیام فعال نمی‌شود. این موضوع یکی از راه‌هایی است که محدودیت پیام‌رسان‌های بدون حالت مخفی را پوشش می‌دهد.

اما NotificationHistory مزایای دیگری هم دارد. به لطف این اپ نوار نوتیفیکیشن‌های شما همیشه خلوت و مرتب باقی می‌ماند. چرا که این اپ تمام اعلان‌های دریافتی را فقط در یک نوار جمع‌آوری می‌کند و با کلیک روی این نوار هم وارد صفحه‌ای می‌شوید که نوتیفیکیشن‌ها به طور تفکیک شده در آن جای گرفته‌اند.

مدیریت نوتیفیکیشن ها

مثلا اعلان‌ پیام‌رسان‌ها از اعلان‌های ایمیل، آلارم، نوتیفیکیشن‌های آنی و تبلیغاتی از هم مجزا شده‌اند. ضمن این که پیام‌های خوانده شده از خوانده نشده هم قابل تفکیک هستند و اگر بخواهید هم می‌‌توانید دسته مخصوص به خودتان را برای طبقه‌بندی نوتیفیکیشن‌های دریافتی بسازید که از مزایای این اپ به شمار می‌آید.

سازندگان NotificationHistory برای راحتی هر چه بیشتر کاربر با اپلیکیشن امکانات شخصی‌سازی متنوعی در آن قرار داده‌اند. به طور مثال می‌توانید برای اپ‌ها بلک لیست بسازید تا به اعلان‌هایی که مهم‌تر هستند شانس بیشتری برای دیده‌ شدن بدهید. البته همیشه امکان استفاده از گزینه جستجو را دارید که با دقت و بر اساس کلیدواژه تمام نوتیفیکیشن‌های شما را جستجو می‌کند.

اگر هم احساس کردید که تاریخچه‌تان خیلی شلوغ شده، می‌توانید با یک اشاره تمام محتوا را دور بریزید و محیط را خلوت کنید. این اپلیکیشن رایگان است و برای پلتفرم اندروید منتشر شده، و می‌توانید همین حالا و از طریق لینک زیر آن را دریافت کنید.

دانلود نرم افزار NotificationHistory

نظرات کاربران

 
  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.