اي بي لاين

امکان توییت کردن به صورت صوتی هم فراهم شد!

توییتر به تازگی قابلیت ارسال توییت‌های صوتی با طول 140 ثانیه را فراهم کرده که می‌تواند جایگزینی برای شیوه سنتی تایپ کردن باشد. این قابلیت طی هفته‌های آتی برای اپلیکیشن توییتر در دستگاه‌های موبایل اپل در دسترس قرار خواهد گرفت.

مایا پاترسون، طراح محصول توییتر و رمی بورگوین مهندس ارشد نرم افزار این شرکت در زمینه قابلیت ارسال توییت‌های صوتی می‌گویند:

برخی اوقات 280 کاراکتر برای رساندن مفهوم واقعاً کافی نیست و برخی نکات ظریف محاوره هم در خلال فرایند ترجمه از بین می‌روند. بنابراین، از امروز ما تست یک قابلیت جدید را آغاز کرده‌ایم که از شیوه‌ای طبیعی‌تر برای ارسال پیام استفاده می‌کند و آن هم چیزی نیست جز صدای خود شخص.

کاربران توییتر در حال حاضر امکان ضمیمه کردن عکس و ویدیو به توییت‌های خود را دارند و از این پس نیز قادر خواهند بود با لمس آیکون “موجی شکل” در رابط کاربری برنامه، ضبط صدا را فعال کرده و پیام خود را به صورت صوتی ارسال کنند. پیامی که کاربران دیگر می‌توانند تنها با یک کلیک آن را گوش کنند.

به گفته پاترسون و بورگوین، پیام‌های صوتی محدودیت 140 ثانیه‌‌ای دارند اما با این حال اگر کسی بخواهد پیا‌م‌های طولانی‌تری ارسال کند می‌تواند آن‌ها را به صورت رشته توییت (همانند کاری که در توییت‌های متنی انجام می‌شود) ضبط و ارسال کند.

توییتر هنوز در مورد زمان در دسترس قرار گرفتن قابلیت ارسال توییت‌های صوتی در اپلیکیشن اندرویدی این شرکت اظهارنظری نکرده است.

نظرات کاربران

 
  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.